Služby

Tvorbou webový stránek, eshopů a marketingem se zabýváme přes 13 let


Děláme obchodně úspěšné eshopy

Našemu oboru rozumíme, proto dokážeme udělat eshop, který prodává. Vše přizpůsobíme přímo na míru Vašemu oboru podnikání. Aby eshop fungoval, je potřeba vše zanalyzovat a následně podpořit smysluplným marketingem. Některé z našich eshopů generují pravidelně milionové měsíční tržby.

Nebojíme se ani menších projektů

Vaše internetová vizitka bude s námi originální a působivá. Ať už chcete aktivně oslovovat zákazníky, či se jen prezentovat na internetu, neváhejte se na nás obrátit. Vašim zákazníků usnadníme cestu k Vám.

Potřebujete více prodávat?

Máte nefunkční web, nebo Váš eshop málo prodává? Najdeme pro Vás správný prodejní kanál, případně Váš současný web přizpůsobíme pro větší přístupnost zákazníkům. Nebojíme se žádné výzvy a Váš úspěch je naší vizitkou.

Grafika která zaujme

Rádi Vám připravíme grafické podklady nejen na web, ale klidně i na tištěné letáky či bannery. Samozřejmostí jsou pak loga či celá firemní identita. Grafika nás baví a proto máte od nás nyní první grafický banner, případně návrh celého webu zcela ZDARMA.

Dostanem Vás nahoru!

Vašemu webu se dokážeme věnovat i dlouhodobě a postupně zvyšovat jeho váhu a pozici v předních vyhledávačích(google, seznam). Provedeme zevrubnou analýzu všech nedostatků Vašeho webu a začneme pracovat jak na on-page, tak na off-page faktorech.

Vždy víte co a proč děláme

Rádi Vám vše podrobně vysvětlíme a každou analýzu s Vámi podrobně projdeme. Samozřejmostí jsou pak výsledky kampaní a analýzy návštěvnosti v rámci péče o Vaše stránky.


Chcete-li nás kontaktovat, vyplňte prosím formulář